Wyniki Kobiet

STOPKA

I FAZA MISTRZOSTW- GRY GRUPOWE

GRUPA A

DRUŻYNY

 1

 2

3

 4

Pkt.

Sety

Małe pkt

 MIEJSCE

Uni. Gdański

 X

 2-3

 3-0

3-2 

 

 8:4

 

2

 PWSZ Nysa

 3-2

X

 3-0

3-0

 6:2  1

 UMCS Lublin

 0-3

 0-3

X

 0-3

 0:9  4
 Uni. Med. Łódź

2-3 

 0-3

 3-0

X

 5:6  3

GRUPA B

DRUŻYNY

 1

2

3

 4

 Pkt

 Sety

 Małe pkt

 MIEJSCE

KUL Lublin

X

 2-3

 2-3

3-1 

 

7:7

 

 3

ALK Warszawa

 3:2

X

 3-0

 3-0

 9:2  1

UMK Toruń

 3:2

0-3 

X

 3-0

 0:9  2
 Uni. Jagielloński

 1-3

 0-3

 0-3

X

 5:6  4

GRUPA C

 DRUŻYNY

1

 2

 3

4

Pkt. 

 Sety

Małe pkt 

 MIEJSCE

Uni. Warszawski

X

3:0

 3-1

3:0 

 

 9:1

 

 1

 AWFiS Gdańsk

 0-3

X

 1-3

3:1

 9:2  3

 Uni. Wrocławski

 1-3

 3-1

X

 3:1

 6:5  2
 AGH Kraków

 0:3

 0-3

1:3

X

 1:9  4

GRUPA D

 DRUŻYNY

1

 2

 3

4

 Pkt.

 Sety

 Małe pkt

 MIEJSCE

 AJD Częstochowa

 X

 3:2

3:1

3:0 

 

 9:2

 

1

 AWF Kraków

2:3

 X

 2:3

 1:3

 5:9  4

 PWSIiP Łomża

 0:3

 3:2

 X

 3:2

 6:7  2
 Pol. Gdańska

0:3 

 3:1

 2:3

 X

 2:9  3

 

II FAZA MISTRZOSTW – GRY O MIEJSCA

GRY O MIEJSCA 1-8

GRUPA E

DRUŻYNY 

1

2

3

 4

 Pkt.

Sety

Małe pkt 

 MIEJSCE

 PWSZ Nysa

X

1:3

 3:2

3:1

 

 7:6

 

 2

ALK Warszawa

 3:1

X

 3:0

3:0

 9:1  1

Uni. Gdański

2:3

 0:3

X

3:2

 5:8  3
 UMK Toruń

 1:3

0:3

2:3

X

 1:9  4

GRUPA F

 DRUŻYNY

 1

2

3

4

Pkt. 

Sety 

Małe pkt 

 MIEJSCE

Uni. Warszawski

 X

 0:3

3:1

3:0

 

6:4

 

 2

 AJD Częstochowa

 3:0

X

 3:0

 3:0

 9:0  1

  Uni. Wrocławski

 1:3

0:3

X

3:1

 4:7  3
 PWSIiP Łomża

 0:3

 1:3

 0:3

X

 1:8  4

GRY O MIEJSCA 9 – 12

 Uni. Med. Łódź - KUL Lublin 2:3

 AWFiS Gdańsk - Pol. Gdańska 1:3

GRY O MIEJSCA 13-16

 UMCS Lublin -  Uni. Jagielloński 0:3

AGH Kraków - AWF Kraków 2:3

III FAZA MISTRZOSTW – GRY FINAŁOWE

FINAŁ
ALK Warszawa – AJD Częstochowa  3:1

MECZ O III MIEJSCE
PWSZ Nysa – Uniwersytet Warszawski  1:3

MECZ O V MIEJSCE
Uniwersytet Gdański – Uniwersytet Wrocławski  1 :3

MECZ O VII MIEJSCE
UMK Toruń – PWSIiP Łomża 0:3

MECZ O IX MIEJSCE
KUL Lublin – Politechnika Gdańska 1:3

MECZ O XI MIEJSCE
Uni. Med. Łódź – AWF Gdańsk o:3

MECZ O XIII MIEJSCE
Uniwersytet Jagielloński – AWF Kraków  3:0

MECZ O XV MIEJSCE
UMCS Lublin – AGH Kraków  1:3

STOPKA - SPONSORZY